Naujienos

ŠVENČIAME ATKURTOS LIETUVOS 100

 

2018-02-15

Informacija 5-mečių ir 6-mečių tėveliams
Pasikeitė vaiko BRANDUMO PRIEŠMOKYKLINIAM UGDYMUI ir vaiko BRANDUMO MOKYKLAI įvertinimo tvarka

 

Nuo 2018-02-09 Vilniuje paskelbta gripo epidemija. Informuojame tėvelius, kad šiuo metu serga mažiau nei 20 proc. vaikų ir darbuotojų, todėl darželis nėra uždaromas.

 

2018-01-(24-25)

Mūsų darželio muzikos grupei "Čik čirik" teko garbė atidaryti meninį projektą „LIETUVA GĖLELE, ŽYDĖKI“: Lietuvos šimtmečiui gražiausias daineles skyrė virš 20 Vilniaus vaikų kolektyvų.

 

2018-01-13

„Atmintis gyva, nes liudija“ - kasmet dalyvaujame iniciatyvoje ir primename mažiesiems, kad laisvę turėjome apginti...

 

Nuo 2018 m. sausio 1 d. KIEKVIENAM VAIKUI IKI 18 METŲ (ar iki 21-erių, jei jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą) bus skiriama 30 eurų išmoka per mėnesį. Sostinės savivaldybė tėvelius  kviečia prašymus pateikti patogiai ir greitai –  elektroniniu būdu, per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt.

 

2017-12-05

Dalijomės patirtimi su kitų darželių pedagogėmis: Laima Norkūnienė vedė edukacinį renginį apie Advento papročius ir pristatė Advento vainikų parodėlę; Jurgita Stašelienė vedė kūrybines dirbtuves, mokė auklėtojas lankstyti žvaigždes ir angeliukus, drauge su vaikais išsikepti meduoliukų.

 

2017-11

Visą lapkričio mėnesį priešmokyklinukų grupės skyrė projektui “GRAŽI ŠYPSENA, NES KASDIEN 2 X 2”. Sveikatos specialistė Boguslava ir pedagogės Jurgina, Irena, Laima pravedė vaikams 5  pamokėles apie burnos higieną: pasikalbėjo apie dantukų svarbą, valymą, tinkamą bei kenksmingą maistą, atliko eksperimentą su cukrum, atliko rimtas užduotis ir pasižiūrėjo filmuką apie Bakteriuko ir Ėduoniuko nuotykius.

 

2017-11-23

SVEIKINAME ELEONORĄ iš „Drugelių“ grupės, tapusią  tarptautinio vaikų piešinių konkurso „MANO SVAJONIŲ DARŽELIS“ laureate!

 

2017-11-22

„Žmogus be savo šalies ir tautos - kaip medis be šaknų...“

Tautinių šokių festivalyje PAVELDO GIJA vaikučiai šoko lietuvių, lenkų, rusų liaudies šokius, o mūsų „drugelius“ muz. mokytoja Ilona išmokė „Ant kalno karklai“.

 

2017-11-22

Mūsų tėveliai dirba įdomiausius darbus ir turi įvairiausių pomėgių... Emilės Victorios šeima padovanojo „Drugelių“ grupei ekskursiją į ,,JC Sport“ klubą: papasakojo apie sporto trenerio profesiją ir surengė smagią treniruotę.

 

2017-10-04

PAVILNIO MINI ZOOSODAS - pirmoji tolima „nykštukų“, boružiukų“ ir „smalsučių“ išvyka autobusu buvo spalvinga ir šlapia. Negi lietus trukdo landžioti po šiltnamių džiungles? Arba susipažinti su visais narvelių, inkilėlių, būdelių, gardų, aptvarų gyventojais? Norim dar kartą!

 

2017-10-03

Visas darželis nusidažė moliūgo spalva – juk šiandien ORANŽINĖ DIENA! Išradingiausios šeimos sukūrė „linksmukų“ parodėlę iš moliūgų. Morkytės, voveraitės, vabaliukai šventė „Moliūgėlio gimtadienį“, kurį vedė Rudenėlis ir Lapų Ponia, grojo oranžinis orkestras, o pabaigoje - moliūgo vaišės ir oranžiniai balionai!

 

2017-09-28

Trims priešmokyklinukų grupėms pasisekė! Buvo puikus oras... puiki kelionė autobusu į KAIRĖNŲ BOTANIKOS SODĄ...   vaikų laukė gyvoji laboratorija, moksliniams tyrinėjimams vadovavo puikūs specialistai... Dėkojame mūsų puikioms direktorei ir pavaduotojai už puikiausią metų ekskursiją!

 

2017-09-15

Vilniaus miesto savivaldybė praneša: kiekvienam vaikui skirta po 68 eurus

 

2017-06-23

Tradicinė Rasos šventė mūsų darželyje prasidėjo namų darbu mamytėms – nupinti vaikučiams vainikėlius. Visi kiti šventės ruošimo rūpesčiai  gulė ant muzikos mokytojos Ilonos Žukienės ir grupių auklėtojų pečių. Kas nori,  sugeba net senamiesčio vidury šauniai atšvęsti gražiausią vasaros šventę. O mes norime ir sugebame...

 

2017-06-01

Turime tradiciją – kasmet  birželio 1-ąją „VAIKYSTĖS ŠVENTʓ  švenčiame ant darželio stogo. Lietus labai pasistengė,  bet sugadinti Vaikų gynimo dieną jam pasisekė tik iš dalies: vis tiek paleidome virš miesto skristi savo svajones, vis tiek dainavome, sukomės, trepsėjome, vis tiek juokėmės drauge su mielais aktoriais,  o pabaigoje visi apsikabinome vardan taikos!

 

2017-05-15

Priešmokyklinių grupių pedagogės parašė būsimųjų pirmokų pasiekimų įvertinimus, skirtus mokyklai. Tėveliai gali juos pasiimti administracijoje ir „Gudručių“ grupėje.

„GUDRUČIŲ“ GRUPĖS IŠLEISTUVĖS – gegužės 19 d. 10.30 val.

„DRUGELIŲ“ GRUPĖS IŠLEISTUVĖS – gegužės 24 d. 16.00 val.

„SPINDULIUKŲ“ GRUPĖS IŠLEISTUVĖS – gegužės 25 d. 16.00 val.

„BITUČIŲ“ GRUPĖS IŠLEISTUVĖS – birželio 22 d. 16.00 val.

 

2017-05-05

Darželyje pagyvėjimas - Vilniaus Jėzuitų gimnazijos moksleiviai šiemet pas mus atliko SOCIALINĘ PRAKTIKĄ. Balandžio - gegužės mėn. po pamokų skirdavo kelias valandas pagalbai: padėjo auklėtojoms ruošoje ir užimant vaikus žaidimais, talkino puošiant salę, tvarkant kiemą, atliko kitas administracijos paskirtas užduotis... ir suteikė vaikams daug džiaugsmo!

 

2016/2017 mokslo metais Aida Makutėnienė dalyvavo respublikiniuose ir tarptautiniuose eTwinning projektuose :

„Greetings marathon“, „Rudens STOP kadras“, „Selfinkim - eTwKalėdos16

“, „Lietuviais norime ir būt!“, „Velykinis margutis rieda per Europą“, „I care for You“, „Kūrybinių darbų mainai“

Projektai „Rudens STOP kadras“ ir „Selfinkim - eTwKalėdos16“ įvertinti nacionaliniais kokybės ženkleliais - už kokybišką, nuoseklų ir šiuolaikišką bendradarbiavimą su 56 projekto partneriais.

 

2017-03/04

Projektą „GAMTA – VISŲ NAMAI“ sumanė auklėtoja Laima Norkūnienė: „kad prisiliesdami prie gamtos, ją tyrinėdami  bei grožėdamiesi ja, vaikai atpažintų teigiamą ir neigiamą žmogaus poveikį aplinkai, išgyventų ne tik pažinimo džiaugsmą, bet ir atsakomybės jausmą.“

 

2017-03-31

Virš dešimt metų dalyvaujame tradiciniame Vilniaus ikimokyklinių įstaigų teatro festivalyje „RASOS LAŠELIS“. Šiemet atstovauti mūsų darželį patikėjome „Spinduliukams“ ir pedagogėms Renatai Vilkienei ir Ilonai Žukienei – ši komanda pastatė spektaklį „Išdykęs vapsviukas“ pagal S.Paltanavičiaus pasaką.

 

2017-03-20

Kovo 20 – 26 dienomis visoje šalyje vyko „Vaikų linijos“ inicijuota „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017”. Mūsų darželio pedagogės ne tik kasmet dalyvauja šiame projekte, bet sistemingai ir profesionaliai dirba patyčių prevencijos darbą: vaikams suprantamais būdais padeda atpažinti ir įvertinti tinkamą/netinkamą elgesį, moko mažylius elgtis sunkiose situacijose bei tinkamai jas išgyventi.

SPINDULIUKAI 2017   DRUGELIAI 2017   GUDRUČIAI 2017

 

2017-03-24

Mūsų darželyje svečiavosi pedagogų grupė iš Norvegijos: domėjosi, kaip vyksta institucinis ugdymas Lietuvoje, stebėjo įvairias vaikų veiklas bei žaidimus, domėjosi ugdymo procesu, sąlygomis, pedagogų patirtimi. Nuotraukos

 

2017-03-23

Dviejų darželių – „Gudručio“ ir „Krivūlės“ – projektas „NUSIŠYPSOKIME ŽEMEI“ pakvietė vaikus pasidomėti labai rimtomis suaugusiųjų pasaulio problemomis: Žemės išteklių taupymo, antrinių žaliavų, ekologinio švietimo. „Ežiukų“, „Gudručių“ ir „Smalsučių“ grupių vaikai sukūrė darbelius iš įvairių pakuočių ir išdėliojo „Gudručio“ darželio „vitrinose“ -   vilniečių dėmesiui. Nuotraukos taip pat yra įkeltos į Vilniaus pilių  valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos Facebook‘ą. Auklėtojos Irenos Biekšienės padedami „Ežiukai“ netgi sukonstravo ir „Madų parade“ pademonstravo rūbus bei aksesuarus iš antrinių žaliavų.  

 

2017-03-21

Mūsų darželis pakvietė kitų Vilniaus darželių auklėtojas į edukacinį renginį: smagioji dalis -  A.Makutėnienės ir L.Norkūnienės viktorina trims priešmokyklinukų grupėms „KĄ ŽINAU APIE LIETUVĄ?“, o rimtoji dalis - J.Stašelienės ir J.Žepnickienės pranešimas „Pilietiškumo ugdymas Valdorfo grupėje“ ir A.Rimšienės pranešimas „Saugios aplinkos formavimas ugdant vaikų pilietiškumą“. A.Makutėnienės straipsnis

 

2017-03-10

„KOVO 11-ąją“ darželis atšventė drauge su svečiais - Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos muzikinės klasės trečiokais. Dainavome vieni kitiems ir Lietuvai...

 

2017-02-23

Labiausiai mėgstantys muzikuoti priešmokyklinukai darniai sugrojo Balio Dvariono „Šokį“  ir pasistengė, kad  orkestrų festivalis „VILNIAUS MAŽIEJI MUZIKANTAI 2017“ būtų smagiai triukšmingas! Mums labai pasisekė, kad turime mokytoją-metodininkę Iloną Žukienę.

 

2017-02-20

Darželio salė, langai, net mergaičių kaselės pražydo Lietuvos vėliavos spalvomis -  visos grupės šventė Vasario 16-ąją. Auklėtojos Zita Jurgelevičienė ir Jurgina Tarvydienė bei meninio ugdymo pedagogės Ilona Žukienė ir Olga Bukel pasistengė, kad LEGENDĄ APIE GEDIMINO SAPNĄ vaikai įsimintų ilgam. Tau, Lietuva!

 

2017-02-17

Įvyko LIETUVOS VALDORFO VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS INICIATYVŲ ASOCIACIJOS renginys. Vilniaus, Kauno, Šilutės Valdorfo darželių auklėtojas konsultavo tarptautinės organizacijos IASWEKE koordinacinės grupės narys, Valdorfo pedagogikos praktikas ir lektorius Philip Reubke iš Prancūzijos.

 

2017-02-07

2016 m. spalio mėn. direktorė Inga Rydelienė inicijavo tyrimą, kuris padėtų įvertinti, kokias emocijas auklėtiniams sužadina darželis ir jame vykstantys procesai. Priešmokyklinukų apklausą ir tyrimą atliko pavaduotoja ugdymui Aušra Rimšienė, jai talkino pedagogės A.Makutėnienė, L.Norkūnienė, R.Vilkienė ir I.Biekšienė. Su apibendrintais tyrimo rezultatais buvo supažindinta darželio bendruomenė: „Priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijos“

 

2017-01

Mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo ekspertė AIDA MAKUTĖNIENĖ kiekvieną savaitę veda seminarus šalies pedagogams: dalijasi patirtimi bei pristato priešmokyklinio ugdymo priemonę ir skaitmeninę knygą „KATINO DIENOS“. Panevėžio rajonas, Anykščiai

 

2017-01-13

Ačiū Laisvės gynėjams! Nuo mažens skiepijame vaikams supratimą apie Laisvės kainą...

 

2017-01-10

Tėvai, pageidaujantys leisti vaiką į pirmą klasę nuo 6 metų arba į priešmokyklinę grupę nuo 5 metų, turi nuo sausio 1 d. iki kovo 31 d. kreiptis į Vilniaus miesto psichologinės-pedagoginės tarnybos psichologus dėl Vaiko brandumo įvertinimo.

 

2016-12-28

Priešmokyklinio ugdymo pedagogei Aidai Makutėnienei suteikta mokytojo-eksperto kvalifikacinė kategorija. Aida, mes tavimi didžiuojamės!

 

2016-12-08

Priešmokyklinukai Vievio malūno kepyklėlėje mokėsi kepti kūčiukus. Ačiū už lauktuves!

Straipsnis

 

2016-12-07

Auklėtoja Irena Biekšienė su savo „Ežiukų“ komanda „Futboliuko 2016“ turnyre nugalėjo varžovus 5:2 !

 

2016-11-16

Tėvams sukurta prieiga prie vaikų lankomumo apskaitos sistemos „MANO DIENYNAS“: nuo šiol tėvai galės matyti mokesčio už darželį informaciją. Prisijungimo kodus galima pasiimti grupėse ir metodiniame kabinete.

 

2016-10-28

,,Spinduliukų“ ir „Drugelių“ grupės vaikai dalyvavo projekte ,,ŠVARIŲ RANKŲ DIENA“, kurį organizavo UAB „Drogas“. Muilo Burbuliukės ir Nuožmiojo Mikrobo personažai žaismingai pasakojo, kodėl plauti rankas yra svarbu ir mokė vaikus, kaip tai daryti teisingai. Kad žinios atmintyje  išliktų ilgiau, visi drauge sušokome „rankų  plovimo šokį“ ir nuspalvinome piešinėlius apie Muilo Burbuliukės ir Nuožmiojo Mikrobo nuotykius.

Nuotraukos

 

2016-04-07

Meninio ugdymo pedagogei Ilonai Žukienei suteikta muzikos mokytojo-metodininko kvalifikacinė kategorija. Sveikiname!